grupowe

Jesteśmy przekonani, iż nasze propozycje przedstawione w ofertach młodzieżowych na stronie i w galeriach w każdym wywołać mogą wakacyjny nastrój. Celowo dobieramy nasze obiekty i miejsca wyjazdu według klucza wysokiego standardu i sprawdzonej jakości. Dzięki temu każdy znaleźć w nich może natchnienie dla własnych, niezapomnianych podróży.

Chcemy podkreślić, że każdą z ofert jakie znajdziecie w katalogu oraz wiele innych propozycji w całej Europie możemy przygotować również specjalnie w wersji wczasów, wyjazdów grupowych, wyjazdów typu 'incentive' oraz wycieczek szkolnych i zielonych szkół. Zależnie od preferencji mogą to być imprezy z dojazdem autokarowym, własnym jak i lotniczym!

Począwszy od paintballowych imprezach integracyjnych w Bieszczadach a skończywszy na zwiedzaniu Barcelony, od pobytów na 'zielonej szkole' nad Bałtykiem po zgrupowanie sportowe nad Morzem Czarnym. Czechy, Słowacja, Węgry, Austria, Francja, Chorwacja, Włochy, Rumunia, Skandynawia, Wyspy Brytyjskie, gdziekowliek w Europie i na jej obrzeżach.

Jesteśmy otwarci na Wasze zapytania które prosimy kierować na adres mailowy: marek@maltafun.pl lub tel. 609 272 272.