Oferty dla kierunku

POWITANIE Lata 2023 z MX5 Medena, Trogir, Chorwacja.
Seget Donji/Chorwacja
Kategoria: 3, <Powitanie Lata z MX5 Kompleks 'MEDENA' k. TROGIRU. 7 dni jazdy bez dachu, niezapomniane widoki, długie godziny zabawy i integracji! 7 dni, 6 noclegów Cena w PROMOCJI 1990 PLN
Touroperator: MALTA
Termin: 2023-04-29
Cena od: 1995
29.04.2023 - 05.05.2023
CHORWACJA DALMACJA, 7 dni
cena: 1995 PLN
POWITANIE Lata 2023 z MX5 Medena, Trogir, Chorwacja.
29.04.2023 - 05.05.2023
CHORWACJA DALMACJA, 7 dni
cena: 2305 PLN
POWITANIE Lata 2023 z MX5 Medena, Trogir, Chorwacja.
Powitanie Lata z MX5

Kompleks 'MEDENA' k. TROGIRU. 7 dni jazdy bez dachu, niezapomniane widoki, długie godziny zabawy i integracji!

7 dni, 6 noclegów Cena w PROMOCJI 1990 PLN


PROGRAM RAMOWY:

1 dzień. Wyjazd w godzinach rannych (Poznań – Międzylesie /opcjonalnie Warszawa - Łódż – Katowice – Gorzyczki).
Przejazd przez Czechy/Słowację, Węgry. Nocleg tranzytowy na terenie Węgier.

2 dzień. Przejazd przez Węgry, Chorwację. Dojazd do Seget Donji w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie. Czas własny grupy. Kolacja.

3-7 dzień. Wypoczynek, realizacja programu pobytu w postaci m. in. atrakcje i zajęcia rekreacyjne z animatorami - opcjonalnie każdy z nas będzie mógł skorzystać z wycieczki rowerowej do Trogiru, wyścigów kajakowych, zajęć sprawnościowych na plaży i boiskach.
W trakcie pobytu proponujemy Wam poniższe trzy wycieczki naszymi Miatami po okolicznych atrakcjach oraz dodatkowo Rejs statkiem.

A. SPLIT. Tam czeka nas oczywiście wspólny objazd miasta, swoista parada MX5 ale oprócz tego jak najbardziej profesjonalne zwiedzanie centrum miasta z polskim przewodnikiem - Riva, Stare Miasto z unikalną architekturą kilku epok, jedyny zachowany w całości rzymski pałac – Pałac Dioklecjana, charakterystyczny bałkański bazar oraz największy port południowej Chorwacji. To wszystko zobaczymy sobie z narracją przewodnika z zewnątrz a następnie każdy będzie mógł nacieszyć się miastem we własnym zakresie. Koszt 10 EUR/osoba (pokrywający koszty przewodnika)

B. Widokowy, krajoznawczy Wjazd do Parku i na Górę BIOKOVO oraz wejście na Nowo otwartą ścieżkę w chmurach tzw. 'SkyWalk'czyli imponujący, przeszklony taras w kształcie podkowy który wystaje 12 metrów znad krawędzi klifu - tutaj wizytówka miejsca www.youtube.com/watch?v=aHbBH7KCFkM
Niezależnie od atrakcyjności Skywalka, już sam kilkukilometrowy wjazd serpentynami na górę dostarcza niezapomnianych przeżyć. Koszt około 50 KUN/osoba (koszty biletów do parku)

C. RAFTING po rzece Cetyna w okolicach Omisa. Trzy godzinny spływ pontonami wypełniony cudownymi widokami i adrenaliną. Przeżycie jedyne w swoim rodzaju. No i ta przyjemność przejazdu Miatami na miejsce raftingu już sama w sobie może być motywacją. Koszt około 45 EUR/osoba (koszty udziału w spływie).

D. Całodniowy REJS statkiem na dwie wyspy z plażowaniem, kąpielami i poczęstunkiem 'ala All Inclusive' - Ryby, Napoje alkoholowe /wino, rakija, soki/ w cenie 45 EUR/osoba.

Każdego dnia i wieczora zaproponujemy wspólny sposób na radosne lub bardziej relaksacyjne spędzenie czasu.

ANIMACJE z myślą o załogach:
Radosne, integrujące zajęcia z ekipą miejscowych animatorów w postaci pływania i zawodów kajakami, gier zespołowych, wycieczki rowerowej, możliwości gry na boiskach sportowych a wieczorami niezapomniane zabawy integracyjne. Na zakończenie Hawajski Wieczór na plaży z nocną kąpielą w morzu!

7 dzień. Śniadanie, wykwaterowanie do godziny 09.00. Wyjazd w kierunku kraju. Samodzielny powrót do kraju.


POŁOŻENIE:

CHORWACJA.
Rozpościera się od wschodnich krańców Alp aż po wybrzeże Morza Adriatyckiego. Olbrzymie góry tajemnicze wyspy, piękna przyroda, ukryte ale ciepłe zatoki morskie i piękne zabytkowe miasteczka tworzą bajeczny krajobraz i niepowtarzalny klimat. Chorwacja i jej wyspy to bez wątpienia najpiękniejsze turystycznie zakątki Europy. Wyruszymy naszymi ślicznotkami aby przeżyć nie powtarzalnych kilkaset godzin najpiękniejszych wrażeń w tym sezonie.

Miejscem docelowym będzie miejscowość Seget Donji na adriatyckim wybrzeżu, w rejonie chorwackiej Dalmacji położone zaledwie 2 kilometry od Trogiru.

Miejscowość:

SEGET DONJI
Miejscowość znajduje się na adriatyckim wybrzeży, w rejonie chorwackiej Dalmacji. Seget Donji położony jest zaledwie 2 kilometry od Trogiru, z którym posiada stałe połączenia autobusowe. Wioska powstała już w XVI wieku, kiedy jeden z chorwackich szlachciców dostał pozwolenie na budowanie twierdzy w tej okolicy. To właśnie wokół nowej budowli zaczęło skupiać się życie i powstała nowa osada. Znacznie wcześniej ziemie te zamieszkiwali starożytni Grecy oraz Rzymianie. Poza miastem Seget Donji, na polach, widać resztki umocnień, którzy mieszkańcy wznosili a celu ochrony przed tureckimi napadami. Ze względu na wyjątkowe położenie oraz delikatny klimat mieszkańcy miasteczka od dziesiątek lat zajmują się rolnictwem, rybołówstwem, uprawią oliwek oraz turystyką.

PLAŻE
Plaże w tej okolicy odznaczają się wyjątkową czystością, dlatego też są tak lubiane przez turystów. Warto jednak wybrać się nieco poza granice miasteczka i na własnej skórze przekonać się o niewątpliwych walorach tutejszych dzikich plaż. Plaże publiczne są w części umocnione (częściowo betonowe) z fragmentami atrakcyjnych plaż naturalnych o delikatnych wejściach do wody; posiadają sanitariaty oraz wiele punktów gastronomicznych. Ze względu na kamienisty charakter dna zalecane jest dodatkowe obuwie wodne.

HOTEL:

Kompleks 'MEDENA' ***
to doskonale wyposażony ośrodek wakacyjny. Znajduje się bezpośrednio przy plaży nad krystalicznie czystym Adriatykiem.
W obiekcie znajduje się wielofunkcyjne boisko do koszykówki, piłki nożnej i piłki ręcznej, boisko do siatkówki plażowej, nowoczesny plac zabaw z siłownią na wolnym powietrzu oraz tereny zielone gdzie prowadzone są zajęcia animacyjne. Ponadto w ośrodku własna stołówka w której serwowane są wysokiej jakości i bardzo bogate dania kuchni lokalnej i międzynarodowej. Dodatkowo na terenie i w bezpośrednim sąsiedztwie są kawiarnie, restauracje na plaży i minimarket.

ZAKWATEROWANIE:
Pięknie położone zespoły apartamentów w budynkach rozlokowanych na terenie zielonego kompleksu graniczącego bezpośrednio z morzem. Zakwaterowanie uczestników w apartamentach z jednym pokojem sypialnym z 2 pojedynczymi łóżkami + 1 rozkładane łóżko w pokoju dziennym /salonie/ gdzie kwaterujemy po 2 osoby, lub apartamenty z dwoma sypialniami w każdej 2 oddzielne łóżka + 1 rozkładana sofa w pokoju dziennym /salonie/ gdzie kwaterować będziemy po 2 załogi /4 osoby/. Dodatkowo w każdym apartamencie jest łazienka z WC, aneks kuchenny, meble, TV, lodówka.
Doskonałe wyposażenie uzupełnia BEZPŁATNA klimatyzacja oraz dostęp do sieci Wi-Fi w lobby kompleksu!


Wycieczki fakultatywne:

a. Rejs statkiem na wyspę Šolta i półwysep Čiovo - 45 EURO
W trakcie rejsu kąpiel morska, wizyta w jednym z najurokliwszych portów jachtowych Maslinica na wyspie Solta oraz poczęstunek rybami (pyszna grilowana makrela), sałatki, pieczywo, napoje alkoholowe i bezalkoholowe zawarte w cenie.

b. Rafting na rzece Cetyna i wziyta w mieście OMIS - 45 EURO

c. Park Narodowy BIOKOVO i wjazd na punkt widokowy SkyWalk na wysokości 1200 mnpm.
CENA ZAWIERA:

Zakwaterowanie 5 noclegów w Chorwacji w pokojach 2 osobowych w apartamentach z aneksami kuchennymi i łazienkami jak w opisie oferty ORAZ 1 nocleg na trasie do Chorwacji w pokojach 2 osobowych z łazienkami,
Wyżywienie 6 śniadań, 6 obiadokolacji.
Napoje. Do śniadań herbata, kawa, mleko, woda; Napoje do obiadokolacji płątne dodatkowo we własnym zakresie. Np. szklanka wina ok. 15 KUN, Piwo 0,5 l 23 KUNY. Inne napoje opcjonalnie dodatkowo płatne.
Opieka przedstawiciela biura w czasie podróży i podczas pobytu na miejscu.
Korzystanie z boisk i pozostałej infrastruktury ośrodka w ramach dostępności i według grafika na miejscu.
Ubezpieczenie KL, NNW.
Podatki i składkę na TFG /Turystyczny Fundusz Gwarancyjny/ - obowiązkowa dopłata 10 zł/osoba. Kwota ta jest bezpośrednio przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i nie stanowi przychodu biura.
Program animacji i integracji wg opisu w tym Wieczór Hawajski na Plaży.

UWAGA:
- Bardzo bogaty program animacji sportowych i integracyjnych obejmuje w zależności od wyboru grupy m. in. zajęcia i zabawy na plaży - pływanie kajakami, kąpiele i zabawy integracyjne w wodzie, rozgrywki na boiskach, wycieczkę rowerową po okolicy, łucznictwo.
CENA NIE ZAWIERA:

Kosztów dojazdu własnego trasa w 2 strony to około 2600 km z centralnej Polski PLUS dodatkowo na miejscu około 300 km. Łączny koszt podróży około 1000 - 1200 PLN/ na auto.

OBOWIĄZKOWO:

- Opłata klimatyczna pobierana na miejscu - 10 EUR/OSOBA
- Kaucja obligatoryjna - 30 EUR/OSOBA pobierana na miejscu i zwracana w ostatnim dniu pod warunkiem braku szkód.
- możliwość zakupu suchego prowiantu w dniu wyjazdu około 10 EUR/OSOBA
- możliwość zakupu dodatkowego obiadu w dniu wyjazdu około 10 EUR/OSOBA

OPCJONALNE WYDATKI:
- kieszonkowego na wydatki własne Uczestników. Sugerowana kwota od 100-200 EUR/OSOBA
- ewentualnych posiłków w drodze do i z Chorwacji.
- wycieczek fakultatywnych i ewentualnych biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.

UWAGI:

- przybycie na miejsce zbiórki obowiązkowo na min. 30 minut przed podaną godziną odjazdu;
- 'Malta Fun' nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z przyczyn niezależnych od Organizatora (strajki, blokady, przejścia graniczne, warunki atmosferyczne, oczekiwanie na klientów), jak również zastrzega sobie prawo zmiany przystanków i godzin wyjazdu po wcześniejszym powiadomieniu Uczestnika;
- Zakwaterowanie wg przydziału 'Malta Fun', z uwzględnieniem uwag uczestników tylko jako próśb;
- dokumenty podróży – obowiązkowo paszport lub dowód osobisty, zgodnie z obowiązującymi przepisami (www.msz.gov.pl),
- w pokojach hotelowych na wyposażeniu są ręczniki, pościele, nakrycia, sztućce, w pełni wyposażona kuchnia; należy posiadać lub zakupić własne środki czystości do sprzątania aneksów,
- zakwaterowanie w hotelach od godz. 14.00 w dniu przyjazdu; wykwaterowanie do godz. 09.00 w dniu wyjazdu. W czasie oczekiwania na wyjazd możliwość pozostawienia bagaży w miejscu wyznaczonym przez hotel i/lub Przedstawiciela MALTA FUN,
- przy zakwaterowaniu od Uczestników pobierana jest kaucja w wysokości 30 EUR/OSOBA, Kaucja zabezpiecza ewentualne zniszczenia i jest zwrotna w przypadku nie stwierdzenia ponadnormatywnego zużycia i/lub szkód w wyposażeniu pokoju/obiektu,
- MALTA FUN, kierując się dobrem swoich klientów, zobowiązuje Uczestników, pod rygorem wyłączenia wszelkiej odpowiedzialności za ewentualne straty, do deponowania wszelkich wartościowych przedmiotów (laptopy, MP4, aparaty foto) oraz pieniędzy w kwotach o wartości powyżej 20 eur w depozycie/sejfie hotelowym,
- przedstawione w katalogu informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Prawa Cywilnego i innych właściwych przepisów prawnych,
- Rezerwacje oferty 'ON-LINE', Kontakt z konsultantem, Lista biur agencyjnych w Polsce, Rozkład Jazdy Autokarów, Karty Uczestnika, Warunki Uczestnictwa i Ogólne Warunki Ubezpieczeń oraz wszelkie NOWOŚCI i KOMUNIKATY dostępne na www.maltafun.pl oraz www.facebook.com/OgarnieteWakacje