Oferty dla kierunku


/
Kategoria: ,
Touroperator:
Termin:
Cena od:
Brak oferty spelniajacej podane kryteria!
Z Miatą wydłużamy Lato

Kompleks 'MEDENA' k. TROGIRU.
5 dni jazdy bez dachu, niezapomniane widoki, długie godziny zabawy i integracji!

7 dni, 6 noclegów Cena 1490 PLN


PROGRAM RAMOWY:
1 dzień. Wyjazd w godzinach rannych (Poznań – Międzylesie /opcjonalnie Warszawa - Łódż – Katowice – Gorzyczki).
Przejazd przez Czechy/Słowację, Węgry. Nocleg tranzytowy na terenie Węgier.
2 dzień. Przejazd przez Węgry, Chorwację. Dojazd do Seget Donji w godzinach popołudniowych.
Zakwaterowanie. Czas własny grupy. Kolacja.

3-7 dzień. Wypoczynek, realizacja programu pobytu w postaci m. in. atrakcje i zajęcia rekreacyjne z animatorami - opcjonalnie każdy z nas będzie mógł skorzystać z wycieczki rowerowej do Trogiru, wyścigów kajakowych, zajęć sprawnościowych na plaży i boiskach.
W trakcie pobytu proponujemy Wam poniższe trzy wycieczki z odkrytym dachem po okolicznych atrakcjach oraz dodatkowo Rejs statkiem.

A. SPLIT. Tam czeka nas oczywiście wspólny objazd miasta, swoista parada ale oprócz tego jak najbardziej profesjonalne zwiedzanie centrum miasta z polskim przewodnikiem - Riva, Stare Miasto z unikalną architekturą kilku epok, jedyny zachowany w całości rzymski pałac – Pałac Dioklecjana, charakterystyczny bałkański bazar oraz największy port południowej Chorwacji. To wszystko zobaczymy sobie z narracją przewodnika z zewnątrz a następnie każdy będzie mógł nacieszyć się miastem we własnym zakresie. Koszt 10 EUR/osoba (pokrywający koszty przewodnika)

B. Widokowy, krajoznawczy Wjazd do Parku i na Górę BIOKOVO oraz wejście na Nowo otwartą ścieżkę w chmurach tzw. 'SkyWalk'czyli imponujący, przeszklony taras w kształcie podkowy który wystaje 12 metrów znad krawędzi klifu - tutaj wizytówka miejsca www.youtube.com/watch?v=aHbBH7KCFkM
Niezależnie od atrakcyjności Skywalka, już sam kilkukilometrowy wjazd serpentynami na górę dostarcza niezapomnianych przeżyć. Koszt około 50 KUN/osoba (koszty biletów do parku).

C. RAFTING po rzece Cetyna w okolicach OMISA. Trzy godzinny spływ pontonami wypełniony cudownymi widokami i adrenaliną. Przeżycie jedyne w swoim rodzaju. No i ta przyjemność przejazdu roadsterami na miejsce raftingu już sama w sobie może być motywacją. Koszt około 300 KUN/osoba (koszty udziału w spływie).

D. Całodniowy REJS statkiem na dwie wyspy z plażowaniem, kąpielami i poczęstunkiem 'all you can eat' - Ryby, Napoje alkoholowe /wino, rakija, soki/ w cenie 30 EUR/osoba.

Każdego dnia i wieczora zaproponujemy wspólny sposób na radosne lub bardziej relaksacyjne spędzenie czasu.

ANIMACJE z myślą o załogach:
Radosne, integrujące zajęcia z ekipą miejscowych animatorów w postaci pływania i zawodów kajakami, gier zespołowych, wycieczki rowerowej, możliwości gry na boiskach sportowych a wieczorami niezapomniane zabawy integracyjne. Na zakończenie Hawajski Wieczór na plaży z nocną kąpielą w morzu!

7 dzień.
Śniadanie, wykwaterowanie do godziny 09.00.
Czas wolny i... pożegnanie z morzem.
Wyjazd w kierunku kraju.
Samodzielny powrót do kraju.


POŁOŻENIE:

CHORWACJA.
Rozpościera się od wschodnich krańców Alp aż po wybrzeże Morza Adriatyckiego. Olbrzymie góry tajemnicze wyspy, piękna przyroda, ukryte ale ciepłe zatoki morskie i piękne zabytkowe miasteczka tworzą bajeczny krajobraz i niepowtarzalny klimat. Chorwacja i jej wyspy to bez wątpienia najpiękniejsze turystycznie zakątki Europy. Wyruszymy naszymi ślicznotkami aby przeżyć nie powtarzalnych kilkaset godzin najpiękniejszych wrażeń w tym sezonie.

Miejscem docelowym będzie miejscowość Seget Donji na adriatyckim wybrzeżu, w rejonie chorwackiej Dalmacji położone zaledwie 2 kilometry od Trogiru.

Miejscowość:

SEGET DONJI
Miejscowość znajduje się na adriatyckim wybrzeży, w rejonie chorwackiej Dalmacji. Seget Donji położony jest zaledwie 2 kilometry od Trogiru, z którym posiada stałe połączenia autobusowe. Wioska powstała już w XVI wieku, kiedy jeden z chorwackich szlachciców dostał pozwolenie na budowanie twierdzy w tej okolicy. To właśnie wokół nowej budowli zaczęło skupiać się życie i powstała nowa osada. Znacznie wcześniej ziemie te zamieszkiwali starożytni Grecy oraz Rzymianie. Poza miastem Seget Donji, na polach, widać resztki umocnień, którzy mieszkańcy wznosili a celu ochrony przed tureckimi napadami. Ze względu na wyjątkowe położenie oraz delikatny klimat mieszkańcy miasteczka od dziesiątek lat zajmują się rolnictwem, rybołówstwem, uprawią oliwek oraz turystyką.

PLAŻE
Plaże w tej okolicy odznaczają się wyjątkową czystością, dlatego też są tak lubiane przez turystów. Warto jednak wybrać się nieco poza granice miasteczka i na własnej skórze przekonać się o niewątpliwych walorach tutejszych dzikich plaż. Plaże publiczne są w części umocnione (częściowo betonowe) z fragmentami atrakcyjnych plaż naturalnych o delikatnych wejściach do wody; posiadają sanitariaty oraz wiele punktów gastronomicznych. Ze względu na kamienisty charakter dna zalecane jest dodatkowe obuwie wodne.

HOTEL:

Kompleks 'MEDENA' ***
to doskonale wyposażony ośrodek wakacyjny. Znajduje się bezpośrednio przy plaży nad krystalicznie czystym Adriatykiem.
W obiekcie znajduje się wielofunkcyjne boisko do koszykówki, piłki nożnej i piłki ręcznej, boisko do siatkówki plażowej, nowoczesny plac zabaw z siłownią na wolnym powietrzu oraz tereny zielone gdzie prowadzone są zajęcia animacyjne. Ponadto w ośrodku własna stołówka w której serwowane są wysokiej jakości i bardzo bogate dania kuchni lokalnej i międzynarodowej. Dodatkowo na terenie i w bezpośrednim sąsiedztwie są kawiarnie, restauracje na plaży i minimarket.

ZAKWATEROWANIE:
Pięknie położone zespoły apartamentów w budynkach rozlokowanych na terenie zielonego kompleksu graniczącego bezpośrednio z morzem. Zakwaterowanie uczestników w apartamentach z jednym pokojem sypialnym z 2 pojedynczymi łóżkami + 1 rozkładane łóżko w pokoju dziennym /salonie/ gdzie kwaterujemy po 2 osoby, lub apartamenty z dwoma sypialniami w każdej 2 oddzielne łóżka + 1 rozkładana sofa w pokoju dziennym /salonie/ gdzie kwaterować będziemy po 2 załogi /4 osoby/. Dodatkowo w każdym apartamencie jest łazienka z WC, aneks kuchenny, meble, TV, lodówka.
Doskonałe wyposażenie uzupełnia BEZPŁATNA klimatyzacja oraz dostęp do sieci Wi-Fi w lobby kompleksu!


Wycieczki fakultatywne:

Rejs statkiem na wyspę Šolta i półwysep Čiovo - 30 EURO.
W trakcie rejsu kąpiel morska, wizyta w jednym z najurokliwszych portów jachtowych Maslinica na wyspie Solta oraz poczęstunek rybami (pyszna grillowana makrela), sałatki, pieczywo, napoje alkoholowe i bezalkoholowe zawarte w cenie.
Rafting na rzece Cetyna i wizyta w mieście OMIS.
Park Narodowy BIOKOVO i wjazd na punkt widokowy SkyWalk na wysokości 1200 mnpm.
CENA ZAWIERA:

Zakwaterowanie 5 noclegów w Chorwacji w pokojach 2 osobowych w apartamentach z aneksami kuchennymi i łazienkami jak w opisie oferty 1 nocleg na trasie do Chorwacji w pokojach 2 osobowych z łazienkami,
Wyżywienie 6 śniadań, 5 obiadokolacji.
Napoje. Do śniadań herbata, kawa, mleko, woda; Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo we własnym zakresie. Np. szklanka wina ok. 15 KUN, Piwo 0,5 l 23 KUNY. Inne napoje opcjonalnie dodatkowo płatne.
Opieka przedstawiciela biura w czasie podróży i podczas pobytu na miejscu.
Korzystanie z boisk i pozostałej infrastruktury ośrodka w ramach dostępności i według grafika na miejscu.
Ubezpieczenie KL, NNW.
Podatki i składkę na TFG /Turystyczny Fundusz Gwarancyjny/ oraz TFP /Turystyczny Fundusz Pomocowy/ - obowiązkowa dopłata 2 x 5 PLN/osoba. Kwota ta jest bezpośrednio przeznaczona na rzecz Turystycznego Funduszu Ubezpieczeniowego i nie stanowi przychodu biura.
Program animacji i integracji wg opisu w tym Wieczór Hawajski na Plaży.

UWAGA:
- Bardzo bogaty program animacji sportowych i integracyjnych obejmuje w zależności od wyboru grupy m. in. zajęcia i zabawy na plaży - pływanie kajakami, kąpiele i zabawy integracyjne w wodzie, rozgrywki na boiskach, wycieczkę rowerową po okolicy, łucznictwo.
CENA NIE ZAWIERA:

Kosztów dojazdu własnego trasa w 2 strony to około 2600 km z centralnej Polski PLUS dodatkowo na miejscu około 300 km. Łączny koszt podróży około 1000 - 1200 PLN/ na auto.

OBOWIĄZKOWO:

- Opłata klimatyczna pobierana na miejscu - 10 EUR/OSOBA
- Kaucja obligatoryjna - 30 EUR/OSOBA pobierana na miejscu i zwracana w ostatnim dniu pod warunkiem braku szkód.
- możliwość zakupu suchego prowiantu w dniu wyjazdu około 10 EUR/OSOBA
- możliwość zakupu dodatkowego obiadu w dniu wyjazdu około 10 EUR/OSOBA

OPCJONALNE WYDATKI:
- kieszonkowego na wydatki własne Uczestników. Sugerowana kwota od 100-200 EUR/OSOBA
- ewentualnych posiłków w drodze do i z Chorwacji.
- wycieczek fakultatywnych i ewentualnych biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.

UWAGI:

- przybycie na miejsce zbiórki obowiązkowo na min. 30 minut przed podaną godziną odjazdu;
- 'Malta Fun' nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z przyczyn niezależnych od Organizatora (strajki, blokady, przejścia graniczne, warunki atmosferyczne, oczekiwanie na klientów), jak również zastrzega sobie prawo zmiany przystanków i godzin wyjazdu po wcześniejszym powiadomieniu Uczestnika;
- Zakwaterowanie wg przydziału 'Malta Fun', z uwzględnieniem uwag uczestników tylko jako próśb;
- dokumenty podróży – obowiązkowo paszport lub dowód osobisty, zgodnie z obowiązującymi przepisami (www.msz.gov.pl),
- w pokojach hotelowych na wyposażeniu są ręczniki, pościele, nakrycia, sztućce, w pełni wyposażona kuchnia; należy posiadać lub zakupić własne środki czystości do sprzątania aneksów,
- zakwaterowanie w hotelach od godz. 14.00 w dniu przyjazdu; wykwaterowanie do godz. 09.00 w dniu wyjazdu. W czasie oczekiwania na wyjazd możliwość pozostawienia bagaży w miejscu wyznaczonym przez hotel i/lub Przedstawiciela MALTA FUN,
- przy zakwaterowaniu od Uczestników pobierana jest kaucja w wysokości 30 EUR/OSOBA, Kaucja zabezpiecza ewentualne zniszczenia i jest zwrotna w przypadku nie stwierdzenia ponadnormatywnego zużycia i/lub szkód w wyposażeniu pokoju/obiektu,
- MALTA FUN, kierując się dobrem swoich klientów, zobowiązuje Uczestników, pod rygorem wyłączenia wszelkiej odpowiedzialności za ewentualne straty, do deponowania wszelkich wartościowych przedmiotów (laptopy, MP4, aparaty foto) oraz pieniędzy w kwotach o wartości powyżej 20 eur w depozycie/sejfie hotelowym,
- przedstawione w katalogu informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Prawa Cywilnego i innych właściwych przepisów prawnych,
- Rezerwacje oferty 'ON-LINE', Kontakt z konsultantem, Lista biur agencyjnych w Polsce, Rozkład Jazdy Autokarów, Karty Uczestnika, Warunki Uczestnictwa i Ogólne Warunki Ubezpieczeń oraz wszelkie NOWOŚCI i KOMUNIKATY dostępne na www.maltafun.pl oraz www.facebook.com/OgarnieteWakacje