Oferty dla kierunku


/
Kategoria: ,
Touroperator:
Termin:
Cena od:
Brak oferty spelniajacej podane kryteria!
'MAX FUN' - Obóz Młodzieżowy Hotel MISTRAL 3* - Niezwykły, doskonale położony, wszechstronnie urządzony! Boiska , Scena, Amfiteatr, Animacje i Dyskoteki w ośrodku!

Pełne Wyżywienie z napojami! Mnóstwo Atrakcji ! Niezapomniane Wakacje!

Standardowa/Katalogowa całkowita cena Imprezy to 2000 PLN.


PROMOCJE:

FIRST MINUTE!
ZNIŻKA 200 PLN/osoba. Promocyjna cena 1800 PLN Cena Katalogowa 2000 PLN!

Niezależnie od kursu EURO - Gwarancja niezmienności Ceny - GRATIS!


POŁOŻENIE:

ŚWIĘTY WŁAS
To spokojniejsza część jednego z najnowocześniejszych bułgarskich kurortów odwiedzanych przez turystów z całego świata. Miejscowość rozciąga się wzdłuż piaszczystej plaży, zaledwie 8 km od centrum Słonecznego Brzegu, co gwarantuje bliskość atrakcji kurortu, a jednocześnie bezpieczeństwo i spokój typowej niewielkiej miejscowości nadmorskiej z licznymi restauracjami i sklepikami.


SŁONECZNY BRZEG
Położony po sąsiedzku Słoneczny Brzeg to najbardziej rozbudowany i nowoczesny kurort wypoczynkowy w Bułgarii o absolutnie międzynarodowej sławie. Występują tu gwiazdy muzyki młodzieżowej i klubowej oraz odbywają się koncerty i festiwale odwiedzane przez turystów z całego świata. Wizytówką tego miejsca są niezliczone hotele, restauracje, puby i dyskoteki.

Wrażenie niekończącej się plaży robi ośmiokilometrowe szerokie wybrzeże. Wzdłuż niego biegnie promenada pełna atrakcji i straganów z towarami o markowych nazwach i w promocyjnych cenach. Ponadto rejsy statkami, skutery wodne, nurkowanie, parasailing oraz dwa miasteczka wodne - w tym największy w Bułgarii Aquapark 'Paradise Neessebar'!


OPIS HOTELU:

POŁOŻENIE:
Hotel 'Mistral II" został otwarty w 2000 roku. Położony jest nad samym brzegiem morza a jednocześnie u podnóża bałkańskich gór. Połączenie morza i powietrza górskiego działa bardzo korzystnie a w szczególności łagodzi niedomagania zdrowotne dzieci z problemami układu oddechowego.


WYPOSAŻENIE:

Do dyspozycji naszych klientów w kompleksie 'MISTRAL II' pozostają

Duży basen szerokość - 12,00m, długość - 25m, głębokość od 1,20 do 1,80m (możliwość wydzielenia do 3 torów pływackich).
Mały basen szerokość - 6 m, długość - 16 m, głębokość - 1,10 m z leżakami i parasolami
Boisko do piłki nożnej 35m x 22 m ze sztuczną murawą,
Boisko do siatkówki i koszykówki o wymiarach 22 mx 16 m
Sala do tańca/sztuk walki z laminatem, ściany z lustrami (powierzchnia 300 metrów kwadratowych) wyposażona w sprzęt do sztuk walki - tatami, gruszki
Otwarty Amfiteatr na 800 miejsc (!)
Sala kinowa na zewnątrz amfiteatralnie rozłożona na 300 miejsc
Mini-golf, piłkarzyki, bilard, tenis stołowy, szachy stołowe, darts.
Animacje
Fitness
Prywatna plaża z parasolami
Restauracja z tarasem z 400 miejscami
Woda spożywcza dostępna 24 godziny na dobę
Sala gier
Gabinet lekarski – czynny 24 godziny
Kantor walut
Ochrona hotelu - 24 godziny/dobę
Internet WI-FI w całym kompleksie i na plaży.

ZAKWATEROWANIE:
W najnowszym budynku o nazwie KARINA, urządzonym w klimacie nowoczesnego hostelu,
W każdym pokoju 3 pojedyncze łóżka, szafki nocne, szafa, telewizor, telefon, WC (łazienka i WC), mini-bar, lustro i BEZPŁATNA KLIMATYZACJA.

WYŻYWIENIE:

PEŁNE WYŻYWIENIE - 4 posiłki dziennie w systemie bufetu/stołu szwedzkiego w restauracji w ośrodku. Śniadania, lunche, podwieczorki /lody, ciastka/ wydawane w godzinach 16-17 , ciepłe kolacje.
Kawa, herbata, mleko, woda do śniadań bez ograniczeń. Do pozostałych posiłków woda/woda z rozcieńczonym sokiem. Ponadto woda w ciągu dnia dostępna z dystrybutorów we wskazanym miejscu.
Dodatkowo Suchy Prowiant na drogę powrotną.


STANDARDOWY PROGRAM OBOZU:

Bułgaria All Inclusive – spotkanie z prawdziwą kulturą Bułgarii – zwiedzanie ciekawych obiektów w okolicy, nauka bułgarskich zwrotów, piesze wycieczki do sąsiednich miejscowości.
Poszukiwanie Skarbów Starożytnych Traków – gra terenowa, poznawanie topografii okolicy.
Pokaz Mody Bułgarskiej i Plażowej.
Dokąd Zmierza Jeździec z Madary – wieczór opowieści nadmorskich o zachodzie słońca.
Zamki na Złotych Piaskach – konkurs budowli z piasku.
Wybory Miss i Mistera obozu.
Plażowanie i kąpiele morskie.
Gry i zabawy integracyjne.
Dyskoteki na terenie hotelu ewentualne wyjścia do klubów w centrum SB (pod opieka Kadry i tylko dla młodzieży powyżej 16 lat).
Animacje Hotelowe i organizowane przez kadrę obozową, Karaoke, Bale Przebierańców.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:
Dzień 1 i 2.
Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów.
Przejazd przez Słowację, Węgry i Serbię/lub Rumunię.
Dzień 3.
Przyjazd do miejsca wypoczynku w godzinach przedpołudniowych. Zakwaterowanie. Spotkanie informacyjne Kadry i uczestników oraz możliwość zakupu wycieczek fakultatywnych.
Dzień 4-11.
Pobyt wypoczynkowy i rekreacyjny. Realizacja programu obozu. Korzystanie z ewentualnie zakupionych dodatkowo wycieczek fakultatywnych.
Dzień 12.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu.
Wycieczka po okolicy LUB czas wolny na mieście.
Pobranie suchego prowiantu. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych lub wieczornych. Przejazd przez Serbię/lub Rumunię.
Dzień 13.
Przejazd przez Węgry i Słowację. Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych np. Cieszyn/Pawłowice ok. 20-22:00.00. Przyjazd do miejscowości w środkowej Polsce w dniu następnym.
Dzień 14.
Przyjazd do miejscowości w centralnej i północnej części Polski w godzinach nocnych/porannych.

RAMOWY PLAN DNIA OBOZOWEGO:
08.30 - Pobudka
09.00 - Śniadanie
10.00 - Wyjście na plażę lub inne zajęcia grupowe
13.30 - Obiad
14.00 - Sjesta dla chętnych gry i zabawy na terenie obiektu
15.00 - Zajęcia grupowe, Gry i zabawy na plaży np. siatkówka plażowa, plażowa piłka nożna, piłka balonowa, słoń, plażowy pokaz mody, inne
18.30 - Kolacja
19.00 - Spacery po okolicy, nauka bułgarskich zwrotów, gry terenowe i biegi na orientację
21.00 - Wieczorne animacje. Konkursy Piosenki, Wieczory Filmowe, Quizy, Dyskoteki, Karaoke, Zabawy integracyjne, inne.
23.00 - Cisza nocna. Dla chętnych wyjścia na Dyskoteki dla os.powyżej 16 lat i dodatkowo płatne we własnym zakresie.
CENA ZAWIERA:

- Gwarancja niezmienności Ceny - GRATIS!
- TRANSPORT autokarem klasy LUX wyposażonym w m.in. klimatyzacja, cafe-bar, WC, DVD
- ZAKWATEROWANIE 9 noclegów w pokojach 3, 4 lub 5 osobowych zgodnie z opisem hotelu.
- WYŻYWIENIE zgodnie z opisem hotelu.
- OPIEKA KADRY w osobach Wychowawców, Kierownika, miejscowego Ratownika podczas kąpieli na plaży, Przedstawiciela biura podczas pobytu na miejscu.
- UBEZPIECZENIE KL, NNW i utraty bagażu.
- Podatki i składkę na TFG /Turystyczny Fundusz Gwarancyjny/- obowiązkowa dopłata 10 zł/os. Kwota ta jest bezpośrednio przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i nie stanowi przychodu biura.
CENA NIE ZAWIERA:

- Kaucji obligatoryjnej w wysokości 10 EUR/osoba pobieranej na miejscu i zwrotnej w przypadku nie stwierdzenia ponadnormatywnego zużycia i/lub szkód w wyposażeniu pokoju/obiektu.
- Dojazdu antenowego +100 lub +150 zł (z niektórych miast wg rozkładu jazdy).
- Kieszonkowego na wydatki własne Uczestników. Sugerowana kwota od 50 do 100 eur.
- Wycieczek fakultatywnych i ewentualnych biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.

PRZYKŁADOWE WYCIECZKI FAKULTATYWNE/OPCJONALNE:

REJS STATKIEM i ZWIEDZANIE NESSABARU - Cena ok. 30 eur na miejscu (lub promocyjna cena 120 pln przy rezerwacji w biurze)
Na tej wycieczce doświadczymy prawdziwej wakacyjnej atmosfery. W chronionym przez UNESCO Nessebarze będziemy obcować z prastarą kultura i architekturą zabytkowej miejscowości z okresu Traków. Dotrzemy tam autobusem a na powrocie przemierzymy tą samą drogę wycieczkowym stateczkiem podziwiając skąpane w słońcu wybrzeże i ciesząc się rzeźwiącą bryzą morską. To wspaniała okazja do zrobienia Waszych najlepszych zdjęć wakacyjnych.

Atrakcja w Centrum Sportów Wodnych - kilkuminutowa, pełna wrażeń i adrenaliny a jednocześnie bezpieczna przejażdżka za skuterem wodnym lub motorówką na tzw. 'BANAN' lub 'CRAZY UFO' (koło). Cena ok. 15 eur
(lub promocyjna cena 50 pln przy rezerwacji w biurze)

DYSKOTEKI - wstępy do 'ICEBERG', 'REVOLUTION', 'LAZUR', 'ORANGE' - Cena ok. 4-8 eur (lub promocyjna cena PAKIET wstępów X 3 80 pln przy rezerwacji w biurze)
Wstęp i pobyt w najpopularniejszych klubach.

AQUAPARK 'NESSEBER' lub AQUAPARK 'ACTION Sunny Beach' - Cena ok. 20 eur (lub promocyjna cena 80 pln przy rezerwacji w biurze)
Kilkugodzinna wizyta w Aquaparku Action w Słonecznym Brzegu lub w konkurencyjnym Aquaparku w sąsiednim Nessebarze (możliwość wykupienia obu atrakcji, jednak do zrealizowania niezbędne będzie zebranie minimalnej liczby uczestników). Najczęściej wybierana dodatkowa atrakcja to właśnie Aquapark ACTION. Wizyty w parkach wodnych gwarantują wyśmienitą zabawę na nowoczesnych i bardzo zróżnicowanych zjeżdżalniach. Najdłuższe i najszybsze z nich dostarczają ekstremalnych wrażeń. Spokojniejszej rozrywki dostarczą spływy pontonami górską rzeką. Ponadto gwarantowany wspaniały relaks i roześmiane towarzystwo w licznych basenach i na tarasach słonecznych. Posiłek w trakcie pobytu.


SOZOPOL - RZEKA ROPOTAMO - BURGAS/POMORIE ok. 35 eur (lub promocyjna cena 150 pln przy rezerwacji w biurze)
Sozopol - jedno z najstarszych i najbardziej magicznych miasteczek na bułgarskim wybrzeżu. Dawna Apollonia-miasto założone w 610r. p.n.e. przez Greków z Miletu. Ustronie artystów i marzycieli, odrodzeniowy zabytek nadmorski. Zwiedzanie pozostałości budowli greckich, rzymskich i bizantyjskich oraz murów obronnych miasta bułgarskiego. Słynne sozopolskie domy (pomniki architektury okresu odrodzenia), zabytkowe cerkwie i kaplice, brukowane uliczki oraz port, które przyciągają Turystów z całego świata. ZWIEDZANIE MIASTA Ropotamo – jedna z najpiękniejszych rzek na południu Bułgarii, zwana „bułgarską Amazonką”. Rzeka położona w parku krajobrazowym o tej samej nazwie. W jej okolicach znajduje się rezerwat ptactwa wodnego oraz żółwi. REJS ŁODZIĄ motorową po rzece. W drodze powrotnej (w zależności od wybranej opcji) zwiedzanie Burgas lub Pomorie.

YACHT PICNIC ok. 33 eur (lub promocyjna cena 150 pln przy rezerwacji w biurze)
Przejazd do przystani jachtowej w Neseberze w Bułgarii. Panorama Starego Neseberu i Słonecznego Brzegu. Łowienie ryb. Kanapka, kawa/herbata. Kąpiel w morzu i plażowanie. Obiad - ryba pieczona z rusztu, sałata, napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Powrót do Neseberu w Bułgarii.

WARNA - DELFINARIUM - KLASZTOR ALADŻA ok. 40 eur (lub promocyjna cena 160 pln przy rezerwacji w biurze)
Wyjazd ok. godz. 08.00, przejazd do Warny. Udział w bardzo ciekawym i zabawnym show w Delfinarium w Warnie. Obiad. Następnie zwiedzanie Monastyru Aladża (ozn. Kolorowy). Kaplica, korytarze, dormitorium a także katakumby klasztorne wykute są w wysokiej na kilkadziesiąt metrów skale. Pomieszczenia klasztorne położone są na wysokości ok. 20m. Monastyr ten był miejscem kryjówki pierwszych chrześcijan

WIECZÓR na WSI BUŁGARSKIEJ ok. 30 eur (lub promocyjna cena 120 pln przy rezerwacji w biurze)
Wyjazd ok. godz. 18.00, zwiedzanie domu wiejskiego z poczęstunkiem. Bogate dania narodowe. Napoje - dla dorosłych wino białe i czerwone z beczek w nieograniczonych ilościach. Dla niepełnoletnich - napoje bezalkoholowe. Spacer na wózku z osiołkiem, przejażdżka na osiołku. Unikalny program folklorystyczny w wiosce bułgarskiej. Taniec nestynarski na boso, na rozżarzonych węglach. Do tańca przygrywa orkiestra bułgarska. Powrót w miejsce zakwaterowania ok. godz. 23.30.


PRZYKŁADOWE WYDATKI:

1 eur to ok. 1,9 bułgarskiego leva
woda mineralna 1,5 leva / 1,5l
coca cola 1,5 leva / 0,33l
lody 0,50 do 1 leva / 100g
pizza lub kebap 3 do 6 leva
wstęp do dyskotek ok. 16 leva, 8 eur
przejazd autobusem miejskim 1 leva / 1 jazda
kafejka internetowa 2 do 3 leva / 1h.
Wycieczek fakultatywnych i ewentualnych biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.

UWAGI:
- symbol '^' oznacza miasta wyjazdowe z których WYJAZD jest dzień WCZEŚNIEJ niż katalogowa data rozpoczęcia imprezy (np. data w katalogu 06/07 wyjazd o wskazanej godzinie w dniu 05/07, dotyczy np. Poznań, Warszawa, Gdańsk, Gdynia (!);
- miasta wyjazdowe za dopłatą dotyczą połączeń antenowych organizowanych już od 1 osoby i mogą być realizowane różnymi środkami transportu (busy, auta osobowe, autokary przewoźników współpracujących z 'Malta Fun', połączenia przewoźników liniowych);
- przybycie na miejsce zbiórki obowiązkowo na min. 30 minut przed podaną godziną odjazdu;
- 'Malta Fun' nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z przyczyn niezależnych od Organizatora (strajki, blokady, przejścia graniczne, warunki atmosferyczne, oczekiwanie na klientów), jak również zastrzega sobie prawo zmiany przystanków i godzin wyjazdu po wcześniejszym powiadomieniu Uczestnika;
- Zakwaterowanie wg przydziału 'Malta Fun', z uwzględnieniem uwag uczestników tylko jako próśb;
- Pokoje przydzielane są przez Organizatora. Dla każdego Uczestnika pojedyncze łóżka;
- dokumenty podróży – obowiązkowo paszport lub dowód osobisty, zgodnie z obowiązującymi przepisami (www.msz.gov.pl),
- Uczestników <18 lat obowiązuje posiadanie na wyjeździe wypełnionej w oryginale 'Karty Uczestnika'. Kopię karty należy dostarczyć do biura MALTA FUN do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy. Dodatkowo dla uczestników >18 lat obowiązuje podpisanie i przekazanie w miejscu rozpoczęcia imprezy Kadrze 'Regulaminu Obozu' + Legitymacja Szkolna lub Studencka,
- w pokojach hotelowych na wyposażeniu są ręczniki i pościele; BRAK jest aneksów kuchennych (o ile nie zaznaczono inaczej w opisie hotelu), środków czystości, nakryć, sztućców, itp.,
- przyjazd na miejsce zazwyczaj w przedziale godzin 09.00 do 13.00; wyjazd w przedziale godzin 16.00 do 21.00 czasu lokalnego. Godziny mogą ulec zmianie ze względu na czas pracy kierowców i czynniki wpływające na czas przejazdu autokarów,
- zakwaterowanie w hotelach od godz. 14.00 w dniu przyjazdu; wykwaterowanie do godz. 10.00 w dniu wyjazdu. W czasie oczekiwania na wyjazd możliwość pozostawienia bagaży w miejscu wyznaczonym przez hotel i/lub Przedstawiciela MALTA FUN,
- przy zakwaterowaniu od Uczestników pobierana jest kaucja. Kaucja zabezpiecza ewentualne zniszczenia i jest zwrotna w przypadku nie stwierdzenia ponadnormatywnego zużycia i/lub szkód w wyposażeniu pokoju/obiektu,
- MALTA FUN, kierując się dobrem swoich klientów, zobowiązuje Uczestników, pod rygorem wyłączenia wszelkiej odpowiedzialności za ewentualne straty, do deponowania wszelkich wartościowych przedmiotów (laptopy, MP4, aparaty foto) oraz pieniędzy w kwotach o wartości powyżej 20 eur w depozycie u Kadry i/lub sejfie hotelowym,
- przedstawione w katalogu informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Prawa Cywilnego i innych właściwych przepisów prawnych,
- Rezerwacje oferty 'ON-LINE', Kontakt z konsultantem, Lista biur agencyjnych w Polsce, Rozkład Jazdy Autokarów, Karty Uczestnika, Warunki Uczestnictwa i Ogólne Warunki Ubezpieczeń oraz wszelkie NOWOŚCI i KOMUNIKATY dostępne na www.maltafun.pl oraz Facebook/OgarnieteWakacje