Oferty dla kierunku Włochy


/
Kategoria: ,
Touroperator:
Termin:
Cena od:
Brak oferty spelniajacej podane kryteria!
RIMINI - HOTEL 'STRADIOT' *** Włochy Obóz Zagraniczny 15-21/Kolonia 10-14 lat. 8 nocy - 9 dni pobytu.

Obóz Młodzieżowy 'Włoskie Lato'!

PROGRAM OBOZU:
- Gdzie ci Włosi? - zwiedzanie okolicy i miejscowych atrakcji, piesze wycieczki
po miasteczku, poznawanie specyfiki kultury Włoch
- 'I Bóg stworzył PIZZĘ', poszukiwanie śladów włoskiej kuchni – gra terenowa
- Wieczór kabaretowy z ITALO DISCO - kabareton i konkurs skeczy
- O MAMMA MIA - konkurs na najlepsze przebranie
- Włoskie GLAMOUR – konkurs wiedzy o kraju
- Piaszczyste plaże i błękitne morze - plażowanie i kąpiele morskie
- Quizy, Gry i Zabawy integracyjne oraz Dyskoteki na terenie ośrodka ORAZ wieczorne wyjścia do centrum /pod opieka Kadry/
- Animacje Plażowe, a wśród nich m.in. piłka nożna, water polo, siatkówka, aerobik, mini disco i night show.


MIEJSCOWOŚĆ:

RIMINI to jeden z najpopularniejszych europejskich Kurortów wypoczynkowych. Miasteczko położone wzdłuż kilkunastu kilometrów adriatyckich plaż kusi piaszczystymi, szerokimi plażami i eleganckimi bulwarami biegnącymi wzdłuż morza. Wieczorami zapełniają się one tłumem turystów na leniwych zakupach wśród luksusowych sklepów i butików.
Rimini to także wymarzone miejsce dla dzieci i młodzieży. Kolorowe życie promenady, dyskoteki, parki rozrywki z Aquafan i Mirabilandią na czele kuszą obietnicą wakacyjnej przygody. Ponadto w bliskiej odległości znajdują się najbardziej znane KLUBY TANECZNE takie jak

CARNABY – dyskoteka z trzema poziomami! Pierwszy to THE CAVE – w klimacie hip hop-u i rap-u, drugi poziom–THE DANCE AREA – dla fanów elektro i hause oraz trzeci poziom DISCO PUB – szalone lata 60’ 70’ 90’, czyli rock i latino. A oprócz tego codziennie międzynarodowe karaoke!
Wstęp ok. 9 EUR/wejście

ALTROMONDO STUDIOS – klub z nowoczesnym wystrojem, gdzie poczujecie się nieziemsko! Występują tu takie gwiazdy jak: DJ Gigi D’Agostino czy DJ Tiesto. To tutaj czekają na Was szalone imprezy i najgorętsze rytmy.
Wstęp ok. 10 EUR/wejście

BAIA IMPERIALE – uważany za jeden z 10 najlepszych i najpiękniejszych klubów na świecie. Podczas imprez w klubie zanurzycie się w świecie fantasy wśród posągów rzymskich czy filarów świątyni… To klub z basenem oraz z muzyką, która poruszy do tańca każdego.
Wstęp ok. 32 EUR/wejście

ZAKWATEROWANIE:

Hotel STRADIOT ***Znajduje się w dzielnicy Rivabella kilka kroków od deptaka z licznymi knajpkami. Do morza z piękną piaszczystą plażą jest zaledwie 100 m. Na terenie hotelu znajduje się basen, recepcja czynna 24h/dobę, klimatyzowany hol, restauracja, winda, hotelowe patio oraz WIFI.

W hotelu kwaterujemy uczestników w pokojach 3,4 osobowych z łazienkami, balkonem i TV (możliwe łóżka piętrowe). W obiekcie znajduje się ponadto basen. Posiłki wydawane są w restauracji hotelowej.
UWAGA: Możliwość dokupienia klimatyzacji w pokojach w cenie 5 EUR/pokój/dzień.

WYŻYWIENIE:
Pełne Wyżywienie
- 8 x Śniadania, 8 x obiady i 8 x kolacje (kuchnia włoska)
- Napoje. Do śniadań kawa, herbata, mleko.
- Do pozostałych posiłków w cenie woda.
- Inne napoje ewentualnie we własnym zakresie.


PROGRAM RAMOWY:
Dzień 1.
Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Nocny przejazd przez Czechy i Austrie.
Dzień 2.
Przyjazd do miejsca wypoczynku w godzinach południowych. Zakwaterowanie około godz. 14.00. Spotkanie informacyjne Kadry i uczestników oraz możliwość zakupu wycieczek fakultatywnych.
Dzień 3-9.
Pobyt wypoczynkowy i rekreacyjny. Realizacja bogatego programu obozu.
Korzystanie z ewentualnie zakupionych dodatkowo wycieczek fakultatywnych.
W ostatnim dniu podsumowanie i wieczór z wręczeniem nagród.
Dzień 10.
Śniadanie. Sprzątanie i opuszczenie hotelu. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu.
Obiad. Po obiedzie przejazd do MIRABILANDII. Na terenie parku wstęp ok. 35 eur - zabawa do późnych godzin wieczornych. Wyjazd w kierunku kraju, nocny przejazd przez Włochy i Austrie.
Dzień 11.
Przejazd przez Czechy. Przerwa na posiłek (we własnym zakresie). Przyjazd do miejsc zbiórki w godzinach wieczornych i późnowieczornych.
CENA ZAWIERA:

- Transport autokarem klasy LUX klimatyzacja, cafe-bar, WC, DVD.
- Zakwaterowanie 8 noclegów w pokojach wieloosobowych wg opisu hotelu
- Wyżywienie 8 śniadań, obiadów i kolacji.
- wizyta w Parku Rozrywki MIRABILANDIA (podczas powrotu)
- wycieczka do centrum Rimini
- Serwis plażowy
- suchy prowiant na drogę powrotną
- Napoje. Do śniadań kawa, herbata, mleko. Do pozostałych posiłków woda. Inne napoje we własnym zakresie.
- Opieka wykwalifikowanej Kadry w osobach wychowawców, pilota LUB kierownika wypoczynku jako przedstawiciela Organizatora w czasie podróży i podczas pobytu na miejscu.
- Ubezpieczenie KL, NNW i utrata bagażu.
- Podatki i składkę na TFG /Turystyczny Fundusz Gwarancyjny/ - obowiązkowa dopłata 10 zł/osoba. Kwota ta jest bezpośrednio przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i nie stanowi przychodu biura.
- Bogaty program obozowy Animacje oraz zajęcia rekreacyjne.
CENA NIE ZAWIERA:

OBOWIĄZKOWO:

- Opłata Klimatyczna oraz za Wstęp Parku Rozrywki MIRABILANDIA - 35 EUR/osoba pobierana na trasie w autokarze LUB podczas pobytu na miejscu.
- Kaucji obligatoryjnej w wysokości 20 eur/osoba pobieranej na miejscu i zwrotnej w przypadku nie stwierdzenia ponadnormatywnego zużycia i/lub szkód w wyposażeniu pokoju/obiektu.

OPCJONALNE WYDATKI:
- Kieszonkowego na wydatki własne Uczestników. Sugerowana kwota ok. 200 CK na obiad w Czechach i 120 - 150 EUR
- wstępów do Dyskotek - ok. 5-10 EUR
- Wycieczek fakultatywnych i ewentualnych biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.
- Dojazdu antenowego z wybranych miast (120 pln wg rozkładu jazdy).

PRZYKŁADOWE WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

RZYM wyjazd ok. godz. 4.00 przejazd do Wiecznego Miasta. Pierwszym etapem wycieczki jest zwiedzanie najmniejszego Państwa Świata, czyli Watykanu - Plac Św. Piotra oraz Bazylika Św.Piotra. Kolejnym etapem jest zwiedzanie samego Rzymu obejmujące m.in. Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie.
Powrót w godzinach wieczornych śniadanie oraz obiad i kolacja w formie "suchego prowiantu".
Cena - 60 EUR/250 PLN

FLORENCJA Z PIZĄ - wyjazd ok. 5.00 przejazd do Pizy - wizyta na Placu Cudów, gdzie Uczestnicy wycieczki maja okazję zobaczyć najsłynniejszą Krzywą Wieżę, Katedrę, Baptysterium oraz Campo Santo. Drugim etapem wycieczki jest zwiedzanie stolicy Toskanii – Florencji. Pobyt we Florencji rozpoczyna się od obejrzenia pięknej panoramy miasta z Placu Michała Anioła oraz objaśnienia trasy zwiedzania,czyli Ponte Vecchio, Galerii Uffizzi, Piazza della Signoria z Ratuszem oraz z otwartą Galerią Rzeźb, Baptysterium, Wieża Giotta, Katedra Santa Maria del Fiore oraz Santa Croce - Katedra z najsłynniejszymi grobowcami.
Powrót w godzinach wieczornych na ciepły posiłek, śniadanie oraz obiad w formie "suchego prowiantu".
Cena - 55 EUR/230 PLN

WENECJA wycieczka całodniowa - jej piękno, to przede wszystkim niezwykłe położenie na archipelagu ponad stu wysepek, wśród cichych wód laguny, które odbijają wytworną architekturę pałaców, kościołów i klasztorów. To właśnie jej romantyczny pejzaż, charakterystyczne morskie oświetlenie obiektów, refleksy wody i słońca były inspiracją wielkich weneckich malarzy. W programie spacer po Placu św. Marka, Pałac Dożów, Bazylika św. Marka oraz słynny Most Westchnień.
Cena - 55 EUR/230 PLN

SAN MARINO - wycieczka pół dniowa, wycieczka obejmuje zwiedzenie najstarszej Republiki Świata oraz przewidziany jest również czas wolny przeznaczony na zakupy, zwiedzanie obejmuje- Bramę św.Franciszka, Ogrody, Grotę Łuczników, Bazylikę św. Marino, Piazza della Liberta z Ratuszem oraz trzy sztandarowe wieże- La Guaita, La Cesta i La Montale.
Wycieczka do San Marino odbywa się albo przed albo po obiedzie, wszystkie posiłki są serwowane w Hotelu.
Cena - 20 EUR/80 PLN

AQUAFUN - największy Park Wodny Europy – wycieczka całodniowa, wyjazd po śniadaniu ponad 150 tys. metrów kwadratowych wodnych atrakcji, boisk do koszykówki, siatkówki, restauracji i sklepów sportowych, a także z pamiątkami. Co roku Aquafan zaskakuje swoich Gości nowymi Atrakcjami. Dyskoteka w pianie, aerobik w wodzie, zjeżdżalnie, sztuczne fale i rwące potoki gwarantują super zabawę przez cały dzień. Wszystkie atrakcje zawierają się w cenie biletu.
Powrót na kolację, obiad w formie "suchego prowiantu"
Cena 30 euro

ASYŻ - to niewielkie pełne uroku miasto położone na południowy wschód od Perugii. Nie jest to tylko jedna z wielu malowniczych miejscowości o pięknej i starej zabudowie, ale przede wszystkim miasto św. Franciszka i św. Klary, w którym wołanie o miłość i pokój do dziś brzmi z niezwykłą siłą.
Cena 35 euro


UWAGI:

- zakwaterowanie wg przydziału 'Malta Fun', z uwzględnieniem uwag uczestników tylko jako próśb;
- dokumenty podróży – obowiązkowo paszport lub dowód osobisty, zgodnie z obowiązującymi przepisami (www.msz.gov.pl),
- Uczestników <19 lat obowiązuje posiadanie na wyjeździe wypełnionej w oryginale 'Karty Uczestnika'. Kopię karty należy dostarczyć do biura MALTA FUN do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy. Dodatkowo dla uczestników 19-21lat obowiązuje podpisanie i przekazanie w miejscu rozpoczęcia imprezy Kadrze 'Regulaminu Obozu' + Legitymacja Szkolna lub Studencka,
- miasta wyjazdowe oznaczone '**' wyjazd dnia poprzedzającego katalogowy dzień rozpoczęcia imprezy. Powrót do miasta wyjazdowego w dniu następnym (godzinach-nocno porannych) po katalogowym dniu zakończenia imprezy (!);
- miasta wyjazdowe oznaczone '*' dotyczą połączeń antenowych organizowanych już od 1 osoby i mogą być realizowane różnymi środkami transportu (busy, auta osobowe, autokary przewoźników współpracujących z 'Malta Fun', połączenia przewoźników liniowych);
- przybycie na miejsce zbiórki obowiązkowo na min. 30 minut przed podaną godziną odjazdu;
- 'Malta Fun' nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z przyczyn niezależnych od Organizatora (strajki, blokady, przejścia graniczne, warunki atmosferyczne, oczekiwanie na klientów), jak również zastrzega sobie prawo zmiany przystanków i godzin wyjazdu po wcześniejszym powiadomieniu Uczestnika;
- przyjazd na miejsce zazwyczaj w przedziale godzin 08.00 do 12.00; wyjazd w przedziale godzin 18.00 do 22.00 czasu lokalnego. Godziny mogą ulec zmianie ze względu na czas pracy kierowców i czynniki wpływające na czas przejazdu autokarów,
- zakwaterowanie w hotelach od godz. 14.00 w dniu przyjazdu; wykwaterowanie do godz. 10.00 w dniu wyjazdu. W czasie oczekiwania na wyjazd możliwość pozostawienia bagaży w miejscu wyznaczonym przez hotel i/lub Przedstawiciela MALTA FUN,
- przy zakwaterowaniu od Uczestników pobierana jest kaucja w wysokości 10 eur /osoba. Kaucja zabezpiecza ewentualne zniszczenia i jest zwrotna w przypadku nie stwierdzenia ponadnormatywnego zużycia i/lub szkód w wyposażeniu pokoju/obiektu,
- MALTA FUN, kierując się dobrem swoich klientów, zobowiązuje Uczestników, pod rygorem wyłączenia wszelkiej odpowiedzialności za ewentualne straty, do deponowania wszelkich wartościowych przedmiotów (laptopy, MP4, aparaty foto) oraz pieniędzy w kwotach o wartości powyżej 20 eur w depozycie u Kadry i/lub sejfie hotelowym,
- przedstawione w katalogu informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Prawa Cywilnego i innych właściwych przepisów prawnych,
- Rezerwacje oferty 'ON-LINE', Kontakt z konsultantem, Lista biur agencyjnych w Polsce, Rozkład Jazdy Autokarów, Karty Uczestnika, Warunki Uczestnictwa i Ogólne Warunki Ubezpieczeń oraz wszelkie NOWOŚCI i KOMUNIKATY dostępne na www.maltafun.pl oraz www.facebook.com/OgarnieteWakacje