Oferty dla kierunku Grecja


/
Kategoria: ,
Touroperator:
Termin:
Cena od:
Brak oferty spelniajacej podane kryteria!
'TWOJE WIELKIE GRECKIE WAKACJE' Hotele typu GALAXY 3 *** w Leptokarii! Kolonia/Obóz 12-18 lat

LEPTOKARIA:

Leptokaria jest jednym z piękniejszych nadmorskich obszarów Grecji. Położona u podnóża pasma Olimpu którego wysokie góry skutecznie zatrzymują masy chłodnego, kontynentalnego powietrza gwarantując zawsze piękną i słoneczną pogodę. Słynie z przepięknych, piaszczystych plaż i wspaniałego, ciepłego morza. Od Salonik dzieli ja zaledwie 90 km.

W restauracjach i tawernach serwowane są świeże owoce morza oraz wiele innych specjałów z najróżniejszych kuchni świata. Rozrywkę zapewniają tradycyjne greckie 'buzukia', nowoczesne kluby nocne ale także teatry. Na miejscu możliwość skorzystanie z różnego rodzaju sportów wodnych, wypożyczenia roweru lub motorynki.

Dzieci i młodzież spędzają ponadto czas w parkach rekreacyjnych, boiskach, placach zabaw i szerokich, piaszczystych strzeżonych plażach. W wolnym czasie można wybrać się na zakupy w sklepach oferujących ogromny wybór atrakcyjnych stylowych ubrań, pamiątek, biżuterii i wyrobów lokalnego rękodzieła.


POŁOŻENIE HOTELU:

Hotel GALAXY położony jest niecałe 100 metrów od morza i pięknej, piaszczystej plaży. Do centrum miejscowości kilka minut spacerem. W pobliżu hotelu są market, sklepiki, restauracje i tawerny.

OPIS HOTELU:

Hotel GALAXY 3 ***
W obiekcie znajduje się restauracja, kawiarnia, bar, pizzeria. Dostęp do internetu Wi-Fi. Dodatkowa atrakcją jest basen znajdujący się na terenie hotelu.


WYŻYWIENIE:

3 x dziennie – śniadanie bufet, lunch i obiadokolacja.
Do śniadań kawa, herbata, mleko, soki, woda; do lunchy i kolacji woda. Inne napoje ewentualnie dodatkowo płatne.
Dodatkowo Suchy Prowiant na drogę powrotną.

ZAKWATEROWANIE:

Pokoje 3, 4 osobowe z własnymi łazienkami i z pojedynczymi łóżkami. W niektórych pokojach łóżka piętrowe.
Na wyposażeniu pokoi łazienka z WC oraz ponadto TV sat i balkon z widokiem na morze lub Olimp.

UWAGA - Opcjonalnie Klimatyzacja w cenie 10 euro/osoba za cały pobyt.

STANDARDOWY PROGRAM OBOZU:

- 'Światła Pierii' - wieczorny wypad na zwiedzanie miasteczka.
- 'Grecka Plażowa Moda Odjazdowa' - pokaz-konkurs na kreatywność i towarzyską aktywność
- 'Legendy Jeźdźca z TERMOPIL' - wieczór opowieści nadmorskich o zachodzie słońca
- Kąpiele w Morzu, w Basenie
- Plażowanie, Opalanie
- Udział w lokalnych Imprezach i Dyskotekach.
- Konkursy i Quizy..


RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

Dzień 1. Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów.
Dzień 2. Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię.
Dzień 3. Przyjazd do miejsca wypoczynku w godzinach przedpołudniowych. Zakwaterowanie od godz. 14.00. Spotkanie informacyjne Kadry i uczestników. Możliwość zakupu wycieczek fakultatywnych. Pierwszy posiłek – obiad.
Dzień 3-10. Pobyt Wypoczynkowy, Rekreacyjny i Atrakcyjny. Realizacja zakupionych dodatkowo wycieczek fakultatywnych.
Dzień 11. Wykwaterowanie. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Czas wolny. Lunch. Wyjazd do Polski. Przejazd przez Serbię, Węgry.
Dzień 12-13. Dalszy przejazd. Przyjazd do Polski w godzinach późno wieczornych w dniu 12. do miejscowości na południu Polski lub rannych lub popołudniowych w dniu 13. w północnej części Polski.


UCZESTNICY:
12 - 18 lat

DODATKOWE WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

METEORY - wycieczka autokarowa (dodatkowo wstępy 4 €) - 160 zł przy rez. w Polsce LUB ok. 35 € na miejscu
REJS NA WYSPĘ SKIATHOS - rejs statkiem - 200 zł LUB ok. 45 €
ATENY - wycieczka autokarowa - 200 zł LUB ok. 45 €
PAKIET - ATENY, METEORY, SKIATHOS - 440,00 PLN LUB ok. 100 € na miejscu
OLIMP - wycieczka autokarowa - 120,00 PLN LUB ok. 30 €
WIECZÓR GRECKI - bez wina (grupa 13-18 lat) - 60,00 PLN LUB ok. 15 €

METEORY - całodzienna wycieczka do wiszących klasztorów tak zwanego ósmego cudu świata. Nieprawdopodobne wrażenia zwiedzania unikalnego na skalę światową masywu skalnego z przylepionymi do niego bizantyjskimi klasztorami. Ponadto wizyta w prawdziwej wytwórni bizantyjskich ikon połączona z pokazem metod ich wytwarzania oraz możliwością zakupów.

OLIMP - Pasmo Gór Olimpu rozciąga się na długości 20 km. Sam Mitikas- najwyższy szczyt w paśmie jest najbardziej tajemniczą górą w Grecji, wyrastającą od niemal 3000 lat nad samym brzegiem Zatoki Termajskiej. Mitologiczne opowieści, przepiękne krajobrazy, zbocza porośnięte gęstym lasem i dzikimi kwiatami wzbudzają chęć do zdobycia tej góry. Na Najwyższym szczycie pasma zasiada Zeus wraz z 12 innymi Bogami. W 1938 roku ONZ ogłosiła tutejszy Park Narodowy najbogatszą spiżarnią biosfery w Europie. Najlepszą bazą wypadową w rejonie Olimpu jest miasto Litochoro. Można stąd zobaczyć wspaniałe widoki w głąb masywu Olimpu i całego rejonu Riwiery Olimpijskiej.
Wizyta w wiosce Paleos Pantelejmonas prawdziwy skansen życia greckiego sprzed panowania tureckiego. Malutkie kamienno drewniane domki, brukowane uliczki, zioła rosnące tuż pod nogami i niesamowita atmosfera głównego placu przy którym znajduje się dwu wiekowy Platan.

ATENY - całodzienna wycieczka do Aten które liczą sobie już ok. 5000 lat. Nazwa miasta pochodzi według mitologii od bogini Ateny - córki Zeusa. W programie jest zwiedzanie portu Pireus, stadionu Kilimarmaro /odbyły się tam pierwsze nowożytne Igrzyska Olimpijskie w 1896 r./ i Pałac Prezydencki. Dalej zobaczymy park Zappion, świątynię Zeusa, łuk Hadriana oraz wzgórze Filopaposa z którego można podziwiać panoramę Aten. Zatrzymujemy się następnie pod Akropolem, który zwiedzamy wraz ze znajdującym się tam muzeum – bilet wstępu w cenie wycieczki. Przejdziemy także przez Plakę ( starą dzielnicę Aten) oraz starożytną Agorę, gdzie dawniej odbywały się targi, a od IV w p.n.e. także sądy skorupkowe (ostracyzm). Przejedziemy także obok Parlamentu, gdzie znajduje się słynny pomnik Nieznanego Żołnierza i odbywa uroczysta zmiana warty.

REJS NA WYSPĘ SKIATHOS - całodzienna wycieczka-rejs na malowniczą wyspę Archipelagu Sporad. Podczas rejsu wyśmienita zabawa na statku kapitana Kostasa połączona z nauką Zorby , krótkie zwiedzanie głównego miasta Wyspy oraz plażowanie na plaży Koukunaris słynącej ze złotego piasku.
CENA ZAWIERA:

Transport autokarem klasy LUX klimatyzacja, cafe-bar, WC, DVD zgodnie z rozkładem jazdy /we wskazanych przypadkach dopłata za połączenia antenowe od min. 6 os./
Zakwaterowanie 9 noclegów w pokojach 3 i 4 osobowych w hotelu *** /hotel typu Galaxy/ w Leptokarii
Wyżywienie 9 śniadań, 9 obiadów, 9 kolacji.
Napoje. Do śniadań kawa, herbata, mleko, soki, woda; do lunchy i kolacji woda. Inne napoje dodatkowo płatne.
Suchy Prowiant na drogę powrotną.
Opieka wykwalifikowanej Kadry w osobach wychowawców, pilota/przedstawiciela Organizatora w czasie podróży i podczas pobytu na miejscu.
Ubezpieczenie Signal Iduna KL 10 000 euro, NNW 7000 zł i bagaż 800 zł.
Podatki i składkę na TFG /Turystyczny Fundusz Gwarancyjny/ - obowiązkowa dopłata 10 zł/osoba. Kwota ta jest bezpośrednio przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i nie stanowi przychodu biura.
Program obozowy i animacji.
CENA NIE ZAWIERA:

- opłata klimatyczna i administracyjna 10 euro (płatne na miejscu)
- kaucja zabezpieczająca wyposażenie obiektów 10 eur/osoba może zostać pobrana przez Przedstawiciela Organizatora przy zakwaterowaniu.
- dodatkowych wycieczek fakultatywnych do zakupienia u Przedstawiciela Organizatora opcjonalnie LUB podczas dokonywania rezerwacji /po atrakcyjnym kursie 1 eur = 4 pln/.
- wydatków własnych uczestników.
- posiłków na trasie przejazdu.
- ewentualnej dopłaty do 'Klimatyzacja w Pokoju' w cenie = 10 euro/osoba za cały pobyt.

Wycieczki fakultatywne:

METEORY - wycieczka autokarowa (dodatkowo wstępy 4 €) - 160 zł LUB ok. 35 €
REJS NA WYSPĘ SKIATHOS - rejs statkiem - 200 zł LUB ok. 45 €
ATENY - całodzienna wycieczka autokarowa - 200 pln LUB ok. 45 €
PAKIET - ATENY, METEORY, SKIATHOS - ok. 100 € LUB 420 pln.
OLIMP - wycieczka autokarowa - ok. 25 € LUB 120 pln.
WIECZÓR GRECKI - bez wina (grupa 13-18 lat) - ok. 25 € LUB 120 pln.

Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki ok. 100 - 150 €


UWAGI:
- miasta wyjazdowe oznaczone '#' wyjazd dnia następnego, po katalogowym dniu rozpoczęcia imprezy (!);
- miasta wyjazdowe oznaczone '*' dotyczą połączeń antenowych organizowanych już od 1 osoby i mogą być realizowane różnymi środkami transportu (busy, auta osobowe, autokary przewoźników współpracujących z 'Malta Fun', połączenia przewoźników liniowych);
- przybycie na miejsce zbiórki obowiązkowo na min. 30 minut przed podaną godziną odjazdu;
- 'Malta Fun' nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z przyczyn niezależnych od Organizatora (strajki, blokady, przejścia graniczne, warunki atmosferyczne, oczekiwanie na klientów), jak również zastrzega sobie prawo zmiany przystanków i godzin wyjazdu po wcześniejszym powiadomieniu Uczestnika;
- Zakwaterowanie wg przydziału 'Malta Fun', z uwzględnieniem uwag uczestników tylko jako próśb;
- Dla każdego Uczestnika pojedyncze łóżka,
- dokumenty podróży – obowiązkowo paszport lub dowód osobisty, zgodnie z obowiązującymi przepisami (www.msz.gov.pl),
- Uczestników <18 lat obowiązuje posiadanie na wyjeździe wypełnionej w oryginale 'Karty Uczestnika'. Kopię karty należy dostarczyć do biura MALTA FUN do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy. Dodatkowo dla uczestników >18 lat obowiązuje podpisanie i przekazanie w miejscu rozpoczęcia imprezy Kadrze 'Regulaminu Obozu' + Legitymacja Szkolna lub Studencka,
- w pokojach hotelowych na wyposażeniu są ręczniki i pościele; BRAK jest aneksów kuchennych (o ile nie zaznaczono inaczej w opisie hotelu), środków czystości, nakryć, sztućców, itp.,
- przyjazd na miejsce zazwyczaj w przedziale godzin 09.00 do 13.00; wyjazd w przedziale godzin 19.00 do 23.00 czasu lokalnego. Godziny mogą ulec zmianie ze względu na czas pracy kierowców i czynniki wpływające na czas przejazdu autokarów,
- zakwaterowanie w hotelach od godz. 14.00 w dniu przyjazdu; wykwaterowanie do godz. 10.00 w dniu wyjazdu. W czasie oczekiwania na wyjazd możliwość pozostawienia bagaży w miejscu wyznaczonym przez hotel i/lub Przedstawiciela MALTA FUN,
- przy zakwaterowaniu od Uczestników pobierana jest kaucja w wysokości 20 eur /osoba. Kaucja zabezpiecza ewentualne zniszczenia i jest zwrotna w przypadku nie stwierdzenia ponadnormatywnego zużycia i/lub szkód w wyposażeniu pokoju/obiektu,
- MALTA FUN, kierując się dobrem swoich klientów, zobowiązuje Uczestników, pod rygorem wyłączenia wszelkiej odpowiedzialności za ewentualne straty, do deponowania wszelkich wartościowych przedmiotów (laptopy, MP4, aparaty foto) oraz pieniędzy w kwotach o wartości powyżej 20 eur w depozycie u Kadry i/lub sejfie hotelowym,
- przedstawione w katalogu informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Prawa Cywilnego i innych właściwych przepisów prawnych,
- Rezerwacje oferty 'ON-LINE', Kontakt z konsultantem, Lista biur agencyjnych w Polsce, Rozkład Jazdy Autokarów, Karty Uczestnika, Warunki Uczestnictwa i Ogólne Warunki Ubezpieczeń oraz wszelkie NOWOŚCI i KOMUNIKATY dostępne na www.maltafun.pl oraz Facebook/OgarnieteWakacje